Face Upward - Widget
Ośrodek Wypoczynkowy

Wycieczki w okolicach Łasina

Łasin jest niewielkim miastem (3305 mieszkańców) położonym w województwie kujawsko- pomorskim w powiecie grudziądzkim. Dzięki malowniczemu usytuowaniu nad jeziorem zamkowym stał się bardzo ciekawą bazą turystyczną. Na jeziorze znajdują się trzy wyspy widoczne od strony wschodniej. Gdy poziom wody jest obniżony pomiędzy dwiema z nich na dnie widoczne są kocie łby co wskazuje na to że kiedyś jezioro było przedzielone drogą. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miast godnych odwiedzenia takich jak Grudziądz, Toruń, Malbork, Kwidzyn, Chełmno.

ikony
 
OŚRODEK \ WYCIECZKI
klamra
zobacz
imprezy Łasin i okolice
klamra
zobacz
imprezy Grudziądz
klamra
zobacz
restauracja Toruń
klamra
zobacz
restauracja Kwidzyn
klamra
zobacz
restauracja Malbork
klamra
zobacz
restauracja Chełmno
 

Oprócz pobytu w ośrodku naszym gościom oferujemy szeroki wachlarz atrakcji skierowanych do tych, którzy pragną poznać najciekawsze zakątki regionu, odbyć sentymentalną podróż po regionie lub skorzystać z szerokiej gamy zabiegów terapeutycznych w ośrodku balneologii w Grudziądzu czy w uzdrowisku w Ciechocinku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


"Zabytkowy Szlak"
Pragniemy zaoferować Państwu wyjątkowy program wycieczek podczas których poznają Państwo najciekawsze zakątki naszego regionu, zabytki oraz miejsca, które warto zobaczyć. W programie kilka miast regionu:

 • Gdańsk: zwiedzanie starówki: Zespół przedbramia, Wielka Zbrojownia, Ulica Długa, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Złota Kamienica, Centralne Muzeum Morskie, Ulica Mariacka, Kościół Mariacki.
 • Toruń: Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Kościół NMP, Dom Kopernika, Krzywa Wieża, Katedra Świętych Janów, ruiny zamku, Muzeum Etnograficzne.
 • Chełmno: Rynek Staromiejski, Ratusz, Kościół Wniebowzięcia NMP, Mury Miejskie.
 • Kwidzyn: Zamek, Katedra
 • Malbork: Twierdza krzyżacka: Zamek średni, Zamek wysoki, Zamek niski.
 • Grudziądz: Rynek Główny, Kościół św. Franciszka Ksawerego, Zamkowa Góra, Spichlerze, Pałac Opatek, Cytadela.


"Podróż sentymentalna"
To wyjątkowa oferta. Przeznaczona dla tych z Państwa, którzy po latach spędzonych poza granicami Polski, chcą powrócić do miejsc swojego dzieciństwa, młodości lub takich, które w szczególny sposób utrwaliły się w Państwa pamięci.
Zależy nam na tym, aby każda z wycieczek miała wyjątkowy charakter i spełniła Państwa najśmielsze nawet oczekiwania. Jesteśmy w stanie przygotować "każdą podróż sentymentalną" według życzeń i potrzeb naszych klientów - na specjalne zamówienie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. To Państwo decydują o miejscach, które chcecie odwiedzić, czy ludziach, z którymi chcecie się spotkać. Każdą z "podróży sentymentalnych" planujemy i realizujemy w najdrobniejszych szczegółach. Zapewniamy transport już z lotniska czy miejsca wyznaczonego przez Państwa, poprzez całą trasę wycieczki po Polsce, aż do chwili powrotu do domu. Naszym głównym celem jest przygotowanie programu wycieczki w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowujemy transport, wyżywienie, rezerwujemy bilety wstępu, anonsujemy państwa przyjazd (w przypadku odwiedzin dawno nie widzianych znajomych czy rodziny), ułatwiamy dostęp do miejsc, które na co dzień są niedostępne dla większości osób zwiedzających. Bazą wypadową jest nasz ośrodek wypoczynkowy. Tutaj gwarantujemy znakomite warunki lokalowe, smaczne posiłki, w czasie wolnym atrakcje sportowe, plażowanie, czy wycieczki po jeziorze. Chcemy aby czas spędzony w Polsce pozostał w Państwa pamięci na zawsze.
Zapewniamy również pełną obsługę tłumaczy w trakcie pobytu (niemiecki, angielski, norweski).

"Wypady wędkarskie"
To propozycja dla wytrawnych wędkarzy oraz wszystkich, którzy pod okiem fachowców chcą rozpocząć swą przygodę z tym pasjonującym sportem.

W ramach programu „Weekendy wędkarskie” oferujemy Państwu:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie
 • krótkie szkolenia z zakresu podstawowych umiejętności (dla początkujących)
 • łodzie
 • dowóz na miejsca łowieckie (okoliczne jeziora oraz rzeki)
 • opiekę fachowców
 • przewodnika po najlepszych łowiskach w regionie
 • w przypadku grup zorganizowanych zapewniamy także imprezy towarzyszące (wieczorki taneczne, ława piwna, itp.)

"Na Zdrowie"
To propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą podreperować swoje zdrowie.
W pobliżu Łasina gdzie mieści się nasz ośrodek funkcjonuje zakład balneologii, który oferuje zabiegi, w oparciu o naturalne złoża wód solankowych. Ponadto inhalacje, zabiegi borowinowe, krioterapia, rehabilitacja ruchowa, fizjoterapia, sale fitness itp.
W ramach pobytu w ośrodku w Łasinie organizujemy wyjazdy do zakładu balneologii, rezerwujemy zabiegi, dbamy o Państwa zadowolenie.

Organizujemy także wyjazdy do Ciechocinka - uzdrowiska znanego w całej Europie.
W ramach wyjazdu gwarantujemy transport, rezerwację zabiegów, wyżywienie, opiekę przewodnika.

klamra
Aktualności
W myśl „człowiek aktywny to człowiek szczęśliwy" postanowiliśmy zorganizować piknik Rotarian i Przyjaciół w sportowym charakterze.
Data: 2018-09-12
Grudziądz, Łasin
©2010 Twoje-Miasto sp. z o.o.